[ Hakkımızda ]

Biz Kimiz ?

Geçmişten bugüne çeşitli sektörlerde üstün başarılara imza atan PROCON Şirketler Grubu’ın temelleri, ailenin mühendis fertleri tarafından atıldı. Kuruluşundan bu yana sağlam temellerin üzerinde yükselen PROCON, altına imzasını attığı her yatırımın, Türkiye’yi ve ülkemiz insanını temsil ettiği bilinciyle hareket ederek, istikrarlı bir şekilde büyüyor.

Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişme amacı gözeten Procon, verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen, Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinciyle ilerlemeye devam ediyor.

 

Üstlendiği görevlerde farklılık yaratarak modern, kullanışlı, kaliteli ve kalıcı eserler yaratma hedefi ile uygulama süresi ve becerisi konusunda üstün başarılara imza atarak Türkiye’nın refahı için ülkemiz ekonomisine katkısını sürekli olarak arttırıyor.Procon

[ Procon Mühendislik ]

Misyonumuz

Mühendislik, mimarlık ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanarak daima yüksek kalite sağlayan PROCON İnşaat standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır.

PROCON gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışı esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.

Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran PROCON, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır.

Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak faaliyette bulunduğumuz bütün sektörlerde önder bir firma olmaktır. PROCON, karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamayı amaçlar.

[ Procon Mühendislik ]

Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan PROCON Şirketler Grubu kuruluşundan bu yana “insana saygı”ya dayanan yönetim anlayışı ile faaliyetlerini sürdürdüğü bütün sektörlerde saygın şirketler arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiş olup; PROCON’de istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız.

Faaliyet gösterdiğimiz bütün sektörlerde verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.